בואו נכיר...

בלסייט הוקמה במטרה לתת לעסקים את כלל פתרונות המדיה. אני מתמחה בבניית חנויות איקומרס מורכבות, אתרי תדמית עסקיים, דפי נחיתה ממוקדי מכירה ועיצוב ומיתוג עסקי.
ייחודיות העסק היא במתן שירות אישי ללקוח עד העלאת האתר לאוויר ללא צורך בפנייה לאנשי מקצוע נלווים! פתחתם עסק? בעלי עסקים קיימים? מעוניינים להגדיל את המכירות שלכם? רוצים להגדיל את החשיפה לשירותי העסק? צריכים לחדש ולרענן את המיתוג העסקי? בעזרת אתר עסקי, ייחודי וחדשני תוכלו להגיע ללקוחות בפריסה ארצית, תרחיבו את קהל היעד של העסק ותכפילו את המכירות.
בואו נצא לדרך ביחד…

הנה כמה סיבות למה כדאי לבחור בי...

שירות אישי

אני דוגלת בשירות אישי ללקוח, מרגע אישור ההסכם ותחילת עבודה, אני והלקוח יד ביד לאורך כל הדרך. אני שמה לי כמטרה שהלקוח אף פעם לא ירגיש שהוא לבד בפרויקט.

מקצועיות

אני תמיד מנסה להסתכל מהצד ולחשוב איך הייתי רוצה שיתנהגו אם אני הייתי הלקוחה.. אני מתייחסת לכל עסק ועסק כאילו זה העסק שלי וחשוב לי שכלל הלקוחות ירגישו זאת.

עיצוב פורץ דרך

בעזרת אפיון ממוקד, דימיון מפותח, עיצוב חדשני ומודרני, שם כל הקסם קורה. עיצוב פורץ דרך מושך לקוחות חדשים, חווית משתמש נכונה מחזירה אותם שוב ושוב לבצע רכישה או להשאיר פרטים.

הגדלת מכירות

בעזרת אתר עסקי/חנות אונליין תוכלו להפוך את החנות הפיזית שלכם לרווחית יותר, עם קהל לקוחות גדול יותר, תזרים גדול יותר וכל זה בלי לשלם אפילו שכר דירה על העסק!

בין לקוחותיי

שנתחיל לעבוד יחד? השאירו פרטים